دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۲۵۵۲
گزارشگر : ۴۴

بیش از یک میلیون پرس غذای گرم طی ماه رمضان در سیستان‌وبلوچستان توزیع شد

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۲۲

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: طی ماه مبارک رمضان امسال بیش از یک میلیون و 100 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد سطح استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: طی ماه مبارک رمضان و در قالب رزمایش «ایران همدل – اطعام مهدوی» امسال بیش از یک میلیون و 100 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد سطح استان توزیع شد.

وی اظهار کرد: این رزمایش، در حقیقت مرحله سوم پویش «ایران همدل» بود که پیرو منویات رهبر معظم انقلاب و تأکید ایشان بر مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه در دستور کار کمیته امداد حضرت امام(ره) در سطح کشور قرار گرفت.

مدیرکل کمیته امداد استان ارزش ریالی غذاهای توزیع شده را بالغ بر 390 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این رزمایش، علاوه بر توزیع روزانه غذای گرم در مناطق محروم، در مجموع بیش از 112 هزار افطاری ساده نیز توزیع گردید.

وی بیان کرد: توزیع بسته‌های معیشتی نیز در این رزمایش مدنظر ما بوده تا حداقل نیاز عزیزان برطرف گردد که در این راستا، حدود 45 هزار بسته معیشتی، شامل اقلامی همچون برنج، ماکارونی، روغن و رب گوجه فرنگی، نیز در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

عبادی افزود: تعداد 121 آشپزخانه در سطح استان، در طول ماه مبارک رمضان همه روزه کار طبخ غذای گرم را انجام می‌دادند که با کمک مردم میان نیازمندان توزیع می‌شد؛ از همه مردم خونگرم این استان که همیشه پای کار بوده‌اند، خیّرینی که پشتیبان و یاور کمیته امداد حضرت امام(ره) بوده‌اند و همکاران پرتلاش ما در استان قدردانی می‌کنیم.

تعداد بازدید : ۵۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید