دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۶
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۲۵۶۱
گزارشگر : ۷۸

تجلیل از امدادگران فعال خراسان شمالی در رزمایش ایران همدل

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۶:۰۶

با حضور مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی و اعضای شورای مدیران استان از امدادگران فعال در برگزاری رزمایش ایران همدل در راستای خدمت رسانی به محرومان با استفاده از ظرفیت مردمی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در این جلسه با تقدیر از مشارکت مردم استان خراسان شمالی در طرح رزمایش ایران همدل گفت:امسال با اجرای طرح رزمایش ایران همدل در قالب طرح اطعام مهدوی، افطاری ساده و توزیع بسته های غذایی برکات بسیاری شامل حال محرومان شد.
مجید الهی راد ضمن اشاره به سخنرانی و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مورد طرح مواسات افزود: این سومین مرحله رزمایش ایران همدل  در استان خراسان شمالی است که به اجرا می رسد.
 وی با تقدیر از  فعالیت حداکثری امدادگران در برگزاری رزمایش مواسات گفت: امدادگران با وجود روزه داری در ماه مبارک رمضان در اجرای طرح اطعام مهدوی و برپایی آشپزخانه های مهدوی در  تهیه و توزیع افطار و سحر نیازمندان زحمات بسیاری را متحمل شدند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه، عملکرد فعالیت مراکز نیکوکاری در تهیه بسته های معیشتی در ماه رمضان را شاخص برشمرد و گفت: ورود مراکز نیکوکاری در عرصه برگزاری رزمایش ایران همدل و توزیع بسته های غذایی توانست بخش قابل توجهی از نیاز سفره های ماه رمضان محرومان را مرتفع کند.
الهی راد همچنین از ویژه برنامه «قبول باشه» صدا و سیمای مرکز استان خراسان شمالی در جذب 12 هزار حامی برای ایتام استان تشکر کرد و از آن به عنوان ظرفیتی مهم در خدمت به ایتام نیازمند نام برد .
وی نسبت به استفاده از ظرفیت حامیان غیر فعال در طرح ایران مهربان نیز تاکید کرد.
تعداد بازدید : ۵۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید