دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۹:۴۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۲۵۶۳
گزارشگر : ۸۴
در بازدید مدیر کل‌دفتر امور بانوان و خانواده استانداری؛

وارد شدن 360 کالا تولیدی مددجویان به سایت های پرفروش دیجی کالا و ای کالا

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۹:۴۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان گفت: با همکاری مرکز تخصصی اشتغال و کارآفرینی افق، 360 کالا محصولات تولیدی مددجویان استان سمنان در دیجی کالا و ای کالا سایت های پرفروش کالا، بر بستر الکترونیک وارد شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، علیرضا خدابنده،  معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان  در بازدید از مرکز تخصصی اشتغال و کارآفرینی افق  با حضور ،مهسا شاه حسینی مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری سمنان خاطرنشان کرد: تاکنون ۳۶۰ کالا تولیدی محصولات مددجویان استان سمنان در وبسایت های دیجی کالا و ای‌کالا واحد فروش محصولات بر بستر الکترونیک وارد شده است .

وی با اشاره به اینکه دو بستر پستی در قالب مارکتینگ ۲۴ و روستا بازار برای ارسال محصولات مددجویان به درب منزل مشتریان به کارگرفته شده است،  خاطرنشان کرد: با  همکاری شرکتهای تبلیغاتی در حال حاضر برای جمع‌آوری محتوا عکس برای بارگذاری در سایت های فروش از جمله دیجی کالا و ای‌کالا هستیم.

معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال افق (کانون خیرین کارآفرین و اشتغال شهرستان سمنان) را ظرفیت عظیم برای بکارگیری افراد جویای کار دانست و خاطرنشان کرد: استعدادسنجی، آموزش، بکارگیری افراد از طریق بخش کاریابی و تجارت الکترونیک تنها گوشه ای از اقدامات این کانون است.

مهسا شاه حسینی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال افق (کانون خیرین کارآفرین و اشتغال شهرستان سمنان) شامل، استعداد سنجی و مشاوره شغلی ،تجارت الکترونیک، مشاور 
و  کاریابی تعامل با کارآفرینان خاطرنشان کرد: این اقدام کمیته امداد گامی بزرگ در جهت رفع موانع اشتغال و به کارگیری جوانان جویای کار است.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان سمنان برای نخستین بار در استان سمنان توانست کانون خیرین اشتغال و کارآفرینی را  کلید بزند ،خاطر نشان کرد: بعد از کسب موفقیت های فراوان این کانون، استان سمنان توانست الگویی برای سایر استانها شود.
 
وی با اشاره به بسته تشویقی پرداخت حق بیمه سهم کارفرما در صورت بکارگیری مددجویان،اذعان داشت:  به منظور ایجاد انگیزه در کارفرمایانی که مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را به کارگمارده اند، حق بیمه سهم کارفرما طی دوسال ، پس از اطمینان از پرداخت حق بیمه، به کارفرما پرداخت می شود و این مزیت خوبی برای کارفرمایان است که ضروری است اطلاع رسانی دقیق شود.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۲۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید