دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۲
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۲۵۷۶
گزارشگر : ۹۴

جذب 1202 حامی جدید در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

(چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۵۲

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری، 1202 حامی جدید به حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد در استان اضافه‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام یکی از مهم‌ترین طرح‌های مشارکتی کمیته امداد است، گفت: 8638 حامی ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند که 1202 نفر از آن‌ها در سال جاری و به‌خصوص در ماه مبارک رمضان امسال جذب‌شده‌اند.
وی در خصوص طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد گفت: ایتام، فرزندان بی‌سرپرستی هستند که پدر از دست داده‌اند و فرزندان محسنین، فرزندان خانواده‌های نیازمندی هستند که سرپرست خانوار به دلایلی ازجمله بیماری و ازکارافتادگی توان تأمین هزینه‌های زندگی خود را ندارند.
مبشری تصریح کرد: در حال حاضر 8674 یتیم و فرزند محسنین از حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند که از این تعداد 2724 نفر یتیم و مابقی فرزندان محسنین هستند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از مجموع ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان، 8095 نفر دارای حامی و 579 نفر بدون حامی هستند.
مبشری با اشاره به اینکه از 579 نفر یتیم و فرزندان محسنین بدون حامی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، 570 نفر فرزند محسنین و 9 نفر فرزند یتیم هستند، گفت: از مردم خیر و نیکوکار دعوت می‌کنیم تا با حمایت و سرپرستی فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان یاریگر نیازمندان باشند و خیر دنیا و آخرت را نصیب خود کنند.
وی در خصوص درگاه‌های مشارکتی کمیته امداد برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین گفت: حامیان نیکوکار علاوه بر مراجعه حضوری به کمیته امداد، می‌توانند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir بدون واسطه، فرزند موردنظر خود را انتخاب و با دریافت شماره‌حساب، مبلغی را که تمایل دارند، به‌صورت مستقیم به‌حساب فرزند معنوی خود واریز کنند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید