دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۸:۳۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۲۶۰۰
گزارشگر : ۸۷
رئیس کمیته امداد شهرستان ایجرود خبر داد ؛

اهدای 10 دستگاه گوشی هوشمند بین دانش آموزان ایجرودی

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۳۵

با مشارکت خیران ونیکوکاران وهم افزایی آن با منابع کمیته امداد ، تعداد 10 دستگاه گوشی هوشمند به ارزش بیست وپنج میلیون و 350 هزار تومان تهیه وبا حضور حجت الاسلام والمسلمین مقدمی امام جمعه شهرستان ، وتعدادی از مسئولین محلی در بین دانش آموزان تحت حمایت با اولویت مناطق محروم توزیع گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسن سهرابی رئیس کمیته امداد شهرستان ایجرود  ، در مراسم اهدا تبلت به دانش آموزان نیازمند گفت: در پی شیوع بیماری کرونا و مجازی شدن آموزشها، نیاز به ابزار های هوشمند آموزشی یکی از الزامات دانش آموزان محسوب می شود که بسیاری از این عزیزان به دلیل عدم دسترسی به ابزار هوشمند آموزشی، با مشکلاتی مواجه می باشند .

سهرابی با تاکید براینکه برخی از خدمات کمیته امداد کوتاه مدت وبرای رفع مشکلات روزمره بوده ولی برخی از این خدمات به عنوان سرمایه گذاری پرسود وجزو برنامه های پایدار وبلند مدت محسوب می شود افزود : سرمایه گذاری در تحصیل دانش آموزان نیازمند نیز به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت تلقی می گردد.

وی اضافه کرد : یکی از خدمات ماندگار واثر گذار کمیته امداد امام خمینی (ره ) بعد از شیوع بیماری ویروس منحوس کرونا کمک به تحصیل دانش آموزان محروم ونیازمند از طریق تهیه واهداء تبلت وگوشی هوشمند بوده تا دانش آموزی به خاطر نداشتن تبلت وگوشی هوشمند از ادامه  تحصیل باز نماند .

رئیس کمیته امداد شهرستان ایجرود  با قدردانی از همراهی خیران ونیکوکاران شهرستان گفت: به همت خیران وهم افزایی کمیته امداد در سال تحصیلی جاری بیش از 60دستگاه تبلت وگوشی هوشمند برای  دانش آموزان فاقد تبلت ولوازم کمک آموزشی کارسازی شده است تا دانش آموزی بخاطر نداشتن تبلت وگوشی از ادامه تحصیل باز نماند. وامروز نیز شاهد اهداء10دستگاه تبلت از طریق خیران به دانش آموزان تحت حمایت هستیم.

گفتنی است در حال حاضر 299دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد  شهرستان ایجرود قراردارند که از خدمات فرهنگی وتحصیلی امداد برخوردار می باشند. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید