دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۸
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۲۶۰۳
گزارشگر : ۷۷

طرح های دامپروری از مجموع اشتغال ایجاد شده سال گذشته، رشد 33 درصدی داشت

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۲۸

در سال گذشته از مجموع طرح های اشتغال ایجاد شده بر اساس نوع فعالیت، طرح های کشاورزی و دامپروری رشد 33 درصدی، داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدرضا کیانی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان اظهار داشت: سال گذشته، طرح های کشاورزی و دامپروری با 2113طرح و پرداخت تسهیلات به مبلغ 75 میلیارد و512 میلیون تومان، رشد 33 درصدی داشته است.

محمدرضا کیانی گفت: همچنین طرح های خدماتی نیز با 2809 طرح و پرداخت تسهیلات به مبلغ 111 میلیارد و 655 میلیون تومان، بیشترین تسهیلات را دریافت و رشد 35 درصدی داشته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان، درخصوص وام های در جریان افزود: طرحهایی که مشمول تسهیلات می شوند بصورت 5 ساله تحت نظارت قرار می گیرند و در حال حاضر در بخش کشاورزی و دامپروری 10800 طرح و در حوزه خدمات 11 هزار و 835 طرح در حال نظارت هستند.

وی در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان بیان داشت: وام های پرداختی برای اشتغال 7 درصد از اعتبارات صندوق امداد ولایت، 93 درصد از اعتبارات بانکی و اعتبارات اشتغال پایدار روستایی بوده است.

کیانی همچنین با اشاره به اینکه کمیته امداد برای حفظ اشتغال ایجاد شده به مددجویان کمک می نماید گفت: کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مجریان طرح های اشتغال از جمله خدماتی است که کمیته امداد برای اشتغال پایدار به مددجویان ارائه می دهد.

وی در ادامه افزود: در سال گذشته از طریق ارتباط با غرفه کسب و کار "با سلام" تفاهم نامه ای با شرکت توسعه و تدبیر جوامع سلام منعقد گردید و تعدادی از کارشناسان فنی اشتغال ادارات به شرکت مزبور اعزام و آموزش های لازم را در زمینه بازاریابی و فروش محصولات تولیدی فرا گرفتند و تعداد بیش از 90 غرفه برای فروش اینترنتی محصولات ایجاد شده است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید