دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۱
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۲۶۱۷
گزارشگر : ۸۲
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد:

همکاری بنیاد ملی غدیر در جذب حامی برای ایتام کرمانی

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۲۱

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از همکاری بنیاد ملی غدیر با این نهاد در جذب حامی برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی با اشاره به مشارکت خوب خیران در کمک به ایتام و خانواده‌های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان در سال گذشته گفت: حامیان و خیران نیکوکار کرمانی علیرغم مشکلات اقتصادی موجود از ابتدای سال جاری تاکنون 12 میلیارد و 92 میلیون تومان به‌صورت نقدی به ایتام تحت حمایت این نهاد کمک کرده‌اند.

وی تعداد فرزندان یتیم و نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را 22 هزار و 412 نفر اعلام کرد و افزود: باوجود مشارکت گسترده خیران هم‌اکنون ۵۲۰۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان فاقد حامی هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در ادامه از اجرای موفق طرح پویش ایران مهربان در استان کرمان خبر داد وبیان کرد: هم‌اکنون 51 هزار و 216 حامی حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را بر عهده‌دارند.

وی در ادامه با اشاره به همکاری بنیاد بین‌المللی غدیر با این نهاد درزمینهٔ جذب حامی برای فرزندان یتیم و محسنین تحت حمایت خبر داد و گفت: طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد بستر مناسبی برای توسعه و ترویج سیرهٔ عملی حضرت علی (ع) است و با توجه به اهداف عالیه این بنیاد، این همکاری نیز می‌تواند نقش مؤثری در جذب حامی برای فرزندان یتیم را به همراه داشته باشد.

صادقی خاطرنشان کرد: خیران نیکوکار می‌توانند برای مشارکت در طرح اکرام ایتام علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان از طریق پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir نیز در این طرح مشارکت کنند.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید