دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۳
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۲۶۲۱
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام :

12 هزار دانش آموز ایلامی فاقد لوازم کمک آموزشی هوشمند هستند

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۳۳

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: تا کنون 2 هزار دانش آموز ایلامی تبلت و وسیله کمک آموزشی دریافت کرده اند و هم اکنون 12 هزار دانش آموز در استان ایلام فاقد لوازم کمک آموزشی هوشمند هستند .

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دکتر مهردادی در آیین اهدای 354 دستگاه تبلت به دانش آموزان مددجوی کمیته امداد ایلام بیان کرد : ازکمیته امداد استان ایلام  بخاطر عزم جدی در زمینه تهیه این لوازم برای دانش آموزان ایلامی و فراهم نمودن بستر مشارکت دیگر دستگاهها در این زمینه نهایت تقدیر و سپاس را داریم.
دکتر مهردادی همچنین با تقدیر از بانکهای ملی و سپه در کمک به تهیه 354 دستگاه تبلت که امروز بین دانش آموزان مددجوی کمیته امداد توزیع شد و همراهی خوب این بانکها با کمیته امداد افزود: از دیگر بانکها و دستگاههای اجرایی استان انتظار داریم در این امر نیک و بسیار ضروری مشارکت نمایند.
مدیر امور شعب بانک ملی استان ایلام در  این آیین گفت: مشارکت بانک ملی درتهیه 354 دستگاه تبلت که امروز توزیع شدند 250 میلیون تومان بوده که به صورت بلاعوض در اختیار کمیته امداد استان قرار گرفته است.
یاسمی افزود: عمل به مسئولیت اجتماعی ، مشارکت در کار نیک و همراهی با کمیته امداد در دستگیری از نیازمندان از برنامه های بانک ملی استان بوده که در آینده نیز استمرار خواهد داشت.
آئینی مدیر اموز شعب بانک سپه استان ایلام  نیز در این مراسم در سخنانی گفت: هدف بانک سپه در مشارکت در این امر خیر  که کمک بلاعوض 250 میلیون تومان برای مشارکت در خرید تبلت برای مددجویان کمیته امداد بوده است عمل کردن به مسئولیت اجتماعی خود و احساس مسئولیت در قبال نیازمندان این استان است.
وی افزود:عمل به مسئولیت اجتماعی و مشارکت در دستگیری از نیازمندان یکی از سیاستهای بانک سپه استان بوده و در این زمینه چند سالی است که با کمیته امداد استان همکاری داریم.
آئینی با عنوان اینکه تهیه چند هزار دستگاه تبلت و وسیله کمک آموزشی و تحصیلی برای دانش آموزان ایلامی از عهده یک یا چند دستگاه ساخته نیست افزود: امیدواریم دستگاههای اجرایی گوناگون استان و مردم نیکوکار ایلامی نسبت به این موضوع احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید