دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۲۶۲۴
گزارشگر : ۹۴

مساعدت سه میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۳۵

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد مستضعفان از سال گذشته تاکنون سه میلیارد و صد میلیون تومان به مددجویان نیازمند کمیته امداد استان کمک کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تعاملات بنیاد مستضعفان با کمیته امداد به‌خصوص در ایام شیوع بیماری کرونا در کشور، گفت: از سال گذشته تاکنون سه میلیارد و 100 میلیون تومان از طرف بنیاد مستضعفان به نیازمندان این نهاد مساعدت شده است.
وی تصریح کرد: این مبلغ جهت اهداء کمک‌های موردی و همچنین تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی بین افراد مددجو و همچنین نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا هزینه شده است.
مبشری گفت: شش هزار نفر از نیازمندان کمیته امداد استان از کمک‌های موردی بنیاد مستضعفان از سال گذشته تاکنون بهره‌مند شده‌اند.
وی با اشاره به کمک بنیاد مستضعفان به ایتام تحت حمایت کمیته امداد در سال جاری بیان کرد:  بنیاد مستضعفان به هر یک از ایتام تحت حمایت 500 میلیون تومان کمک کرده است.
مبشری تأکید کرد: امید است با هم‌افزایی و تعامل با نهادها و دستگاه‌ها و خیران نیکوکار بتوانیم مشکلات نیازمندان و محرومان را رفع کنیم.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید