دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۲۶۲۵
گزارشگر : ۷۷
در طرح "امداد ارتباطی" با همت مخابرات منطقه اصفهان؛

اهدای هزار دستگاه مودم و 6 ماه اینترنت رایگان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۳۴

همزمان با سی و دومین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) در طرح "امداد مومنانه و ارتباط ماندگار" تعداد یک هزار دستگاه مودم ADSL به همراه شش ماه اینترنت رایگان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان اظهار داشت: به همت مخابرات منطقه اصفهان و پایگاه بسیج ادارات  تعداد یک هزار دستگاه مودم ADSL به همراه شش ماه اینترنت رایگان در قالب طرح امداد ارتباطی، تهیه و برقراری ارتباط اینترنتی جهت رفع نیاز دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد امام تسهیل شد.

کریم زارع گفت: با توجه به نیازی که در شرایط ناشی از بیماری کرونا برای دانش آموزان جهت بهره مندی از فضای مجازی وجود داشت و با تعاملی که انجام شد این دغدغه تا اندازه زیادی رفع گردید و امیدواریم با تداوم این کار بتوانیم به طور کامل از 36 هزار دانش آموز و دانشجویی که نیازمند استفاده از بستر فضای مجازی هستند، رفع مشکل کنیم.

وی افزود: درصد قابل توجهی از مجموع دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، از نخبگان هستند که به لطف خدا با این حرکت جهادی امکان استفاده از بستر فضای مجازی برای ایشان فراهم می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام با اشاره به اینکه مودم ها در چند مرحله تحویل کمیته امداد می شود، گفت: نظر بر اینکه در حال حاضر دویست دستگاه مودم ارائه می شود با شناسایی انجام شده، این تعداد به ترتیب اولویت به خانواده ها اهدا می شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید