دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۹
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۲۶۳۸
گزارشگر : ۹۸

تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین فردیس به بیش از ۶ هزار نفر رسید

(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۴۹

در سه ماهه نخست امسال حدود یک هزار حامی فرزندان ایتام و محسنین کمیته امداد امام (ره) فردیس را مورد حمایت خود قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین باریکانی رئیس کمیته امداد امام (ره) فردیس با اشاره به توجه و استقبال مردم نیکوکار به طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، بیش از یک هزار نفر از نیکوکاران فردیس در طرح اکرام و محسنین ثبت نام کردند.
باریکانی بابیان اینکه در طرح اکرام ایتام و محسنین حامیان با شماره کارت اختصاصی وجوه اهدایی را به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌کنند افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون معادل یک میلیارد تومان از سمت حامیان به حساب فرزندان مددجویان کمیته امداد امام (ره) فردیس در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین واریز شده است.
وی افزود: در حال حاضر حدود ۲۰۰ فرزند طرح اکرام ایتام و ۳۷۶ فرزند طرح محسنین مورد حمایت کمیته امداد فردیس می‌باشند که توسط بیش از ۶ هزارحامی حمایت می‌شوند.
رئیس کمیته امداد فردیس افزود: با واریز بیش از ۴میلیارد و ۶۰۰ میلیون  تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین توسط حامیان فردیس رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم خورد.
وی استفاده از بسترهای الکترونیکی را برای جذب حامیان میسر دانست و افزود: مشارکت حضوری و مراجعه به دفاتر کمیته امداد در قالب این طرح فعلاً انجام نمی‌شود و نیکوکاران می‌توانند در این پویش با نام‌نویسی در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به‌حساب ایتام و محسنین از طریق سامانه ekram.emdad.ir اقدام کنند.
 
تعداد بازدید : ۴۹۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید