دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۰
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۸۲۶۳۹
گزارشگر : ۲۷

استان فارسی ها 61 میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند

(سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۳۰

مردم خیر و نیکوکار استان فارس در 2 ماهه امسال بالغ بر 61 میلیارد ریال صدقه پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان ، مدیر کل امداد فارس گفت: در 2 ماهه نخست امسال مردم نیکوکار این استان 61 میلیارد و 564 میلیون ریال صدقه پرداخت کردند.
بذرافشان افزود: سال گذشته 45 میلیارد و 373 میلیون ریال صدقه توسط خیران و نیکوکاران استان از طریق پرداخت صدقات الکترونیک، صنادیق ثابت و سیار سطح استان و مراکز نیکوکاری پرداخت شده است که در این امسال با همیاری و همدلی مردم و فعالیت های جهادی کارکنان این حوزه، شاهد رشد 34 درصدی صدقات در استان بودیم.
مدیر کل امداد فارس تصریح کرد: سهم مشارکت مردم نیک اندیش استان در 2 ماهه امسال از طریق پرداخت الکترونیک و صنادیق سطح استان مبلغ 36 میلیارد و 686 میلیون ریال بوده است که در مقایسه با مبلغ 12 میلیارد و 494 میلیون ریالی مدت مشابه سال گذشته، شاهد رشد 194 درصدی هستیم.
او با اشاره به روش های نوین پرداخت صدقات اضافه کرد: در شرایط کنونی جامعه به دلیل پیشگیری از بیماری کرونا و جلوگیری از تماس مستقیم دست‌ها با پول، همچنین عدم مراجعه مسئولان امور خیران به درب منازل و رعایت بهداشت صدقه دهندگان مردم فهیم می توانند صدقه خود را از طریق تلفن همراه و به شیوه‌های نوین الکترونیکی پرداخت کنند.
بذرافشان خاطر نشان کرد: کد USSD کمیته امداد فارس با شماره گیری #2*071*8877* از طریق تلفن همراه، نصب اپلیکیشن های سکه، سنا، ارسال عدد 1 به شماره 8877 ، تماس تلفن ملی نیکوکاری 096887 و سایت امداد امام(ره) به نشانی emdad.ir از دیگر راه های پرداخت صدقه به صورت غیر حضوری است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید