دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۸:۱۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۲۶۴۷
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد؛

کمک 165میلیارد تومانی مردم ،خیّران و نهادها در پویش ایران همدل

(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۱۴

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: با اجرای پویش ایران همدل، خیّران و نهادها و گروه های جهادی بالغ بر 165 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی با تشریح عملکرد این نهاد در مرحله سوم پویش ایران همدل، افزود: سومین مرحله پویش ایران همدل با همراهی مردم، خیران و نهادها و گروه های جهادی، مراکز نیکوکاری و ... در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.
وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان در قالب پویش ایران همدل بالغ بر 165میلیارد تومان به نیازمندان در قالب غذای گرم،افطاری ساده و بسته معیشتی کمک شد،گفت: سومین مرحله پویش ایران همدل بعد از فرمان مقام معظم رهبری با همراهی مردم، خیران و نهادها در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.
پرپنچی،ادامه داد: در همین جهت یک میلیون و 800 هزار وعده غذای گرم و 560 هزار افطاری ساده میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به فعالیت 300 آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی، عنوان کرد: 9 هزار و 666 نیروی داوطلب و جهادی در تهیه و توزیع بسته‌های غذایی مشارکت داشتند.
وی،گفت: میزان کمک‌های مردم، خیّران،نهادها و سازمان و گروه های جهادی، مراکز نیکوکاری و ... در پویش ایران همدل در ماه رمضان امسال نسبت به سال گذشته در همین مدت زمان 84 درصد رشد داشته است.
پرپنچی با تقدیر از مشارکت مردم، خیّران، سازمانها و نهادها در اجرای سومین مرحله پویش ایران همدل گفت: این پویش به لطف خداوند و با همراهی مردم نیکوکار در مقاطع خاص ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
تعداد بازدید : ۹۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید