دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۰
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۲۶۴۹
گزارشگر : ۸۲
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان تأکید کرد؛

نوع شکل‌گیری، ذات و جوهره کمیته امداد ولایی و انقلابی است/ کمیته امداد در مأموریت‌های خود موفق عمل کرده است

(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۴۰

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان نوع شکل‌گیری، ذات و جوهره کمیته امداد را ولایی و انقلابی دانست و گفت: کمیته امداد مأموریت‌های خود را به بهترین شکل انجام می‌دهد و توفیقات این نهاد نیز به دلیل عملکرد خوب آن است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در گردهمایی فصلی مدیران و روسای کمیته امداد استان کرمان با حضور دکتر صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان و از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با آقای بختیاری، رئیس کمیته امداد برگزار شد افزود: یکی از نهادهایی که در کشور افتخارش این است که پشت سر رهبری حرکت و به توصیه‌ها، فرمایشات و دستورات رهبری عمل می‌کند، نهاد کمیته امداد است.

وی ادامه داد: هم نوع شکل‌گیری، ذات و جوهره کمیته امداد انقلابی و ولایی است و هم اشخاصی که در این نهاد مسئولیت‌های کلان را به عهده‌دارند یکی از دغدغه‌های آن‌ها این است که آنچه رهبر معظم انقلاب در حوزه‌های مختلف بیان می‌کند و در مأموریت کمیته امداد جای دارد، به بهترین نحو ممکن انجام شود؛ لذا توفیقات کمیته امداد به دلیل همین نگاه و عملکرد خوب آن است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیدادی سلیمانی بابیان اینکه راه برون‌رفت کشور از سختی‌ها و فشارهای اقتصادی همین روش و منشی است که کمیته امداد داشته و دارد و این دولت‌ها هستند که باید در سطح کلی‌تر همین حرکت را دنبال کنند.

وی به آمارهای اشتغال کمیته امداد اشاره و بابیان اینکه آمارهای کمیته امداد در حوزه اشتغال آمارهای واقعی است؛ تأکید کرد: راه برون‌رفت کشور از این حوادث و نقشه‌هایی که علیه آن درست می‌کنند، همین است که وابستگی را قطع کنیم و اشتغال را جدی بگیریم، یکی از فضاهایی که کمیته امداد بسیار مدبرانه به آن ورود پیداکرده و موفق هم عمل کرده، اشتغال است.

امام‌جمعه کرمان بیان کرد: بحث معیشتی و کمک‌ها هم خوب است اما فقط درواقع برای قشری است که کاملاً ضعیف هستند و نمی‌توانند هیچ کاری کنند لذا ما باید از این بسته‌های معیشتی برای کسانی که می‌توانند روی پای خودشان بایستند، کم کرده و برای آن‌ها اشتغال و کار تعریف کنیم و آن‌ها از کسانی بشوند که خود بانی تهیه بسته‌های معیشتی شوند.

وی در پایان طی سخنانی ضمن تأکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: در شرایطی قرار گرفتیم که در ۲۸ خرداد آزمون خیلی بزرگی با برگزاری انتخابات در پیش داریم اولاً این انتخابات اولین انتخابات در سال ۱۴۰۰ و در قرن جدید و انتخابات مهمی است زیرا سرنوشت کشور و به دنبال آن با انتخابات شوراها سرنوشت شهرها و بخش‌ها در دست آن است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۸۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید