دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۸:۵۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۲۶۵۲
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد ؛

اهداء 1431تبلت وگوشی هوشمند به دانش آموزان زنجانی مددجوی امداد

(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۵۷

به منظور بهرمندی از عدالت آموزشی در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا ومحدویت حضور دانش آموزان در کلاسهای درس هزار 431فقره تبلت وگوشی هوشمند با مشارکت خیران ، نیکوکاران نیک اندیش وهم افزایی آن با منابع واعتبارات کمیته امداد به ارزش چهار میلیاردو760میلیون تومان تهیه ودر بین دانش آموزان نیازمند وفاقد لوازم کمک آموزشی غیر حضوری توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اعلام این خبر گفت: این تبلت ها از ابتدای سال تحصیلی تاکنون به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و با اولویت مناطق کم برخوردار اهداء شده است ،تا هیچ دانش آموزی به دلیل عدم دسترسی به مدارس از ادامه تحصیل باز نماند.

صفری با اشاره به محدودیت های موجود برای حضور دانش آموزان در مدارس جهت آموزشهای حضوری به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا واقدامات این نهاد برای فراهم کردن زمینه تحصیل دانش آموزان عزیز تحت حمایت به صورت غیر حضوری گفت : با پیگیریهای واقدامات انجام شده در این بخش ، از ابتدای سال تحصیلی هزار و 431 دستگاه تبلت ، گوشی هوشمند ورایانه با هدف بهره گیری دانش آموزان عزیز تحت حمایت از آموزشهای غیر حضوری در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا برای این گروه از جامعه هدف این نهاد تهیه وتحویل شده است.

وی با بیان اینکه ارائه این خدمات با استفاده از مشارکت خیران ، حامیان طرح اکرام ، دستگاهها وبانک ها وهم افزایی آن با منابع واعتبارات کمیته امداد انجام شده است ، افزود : به منظور تهیه وتحویل لوازم وامکانات الکترونیکی برای بهره مندی دانش آموزان عزیز تحت حمایت از آموزشهای غیر حضوری از جمله تبلت ، رایانه ، لب تاپ وگوشی هوشمند بیش از چهار میلیارد و 760 میلیون تومان هزینه شده است .

مدیر کل کمیته امداد استان به طرح "خیر کثیر" که طرح ابتکاری کمیته امداد  استان زنجان می باشد اشاره کردوگفت: در این طرح علاقمندان می توانند با دریافت وام قرض الحسنه از بانک کارآفرین وصندوق قرض الحسنه  امداد ولایت  شعبه زنجان جهت خرید تبلت وگوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت اقدام نمایندکه تاکنون 187خیر ونیکوکاربا اخذ وام 5میلیون تومانی جهت خرید تبلت به دانش آموزان در این طرح  مشارکت کرده اند. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید