دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۱
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۲۶۵۳
گزارشگر : ۸۲

اختصاص 500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به کمیته امداد استان کرمان در سال جاری

(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۴۱

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از اختصاص 500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به کمیته امداد استان کرمان در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی در گردهمایی فصلی مدیران و روسای کمیته امداد استان کرمان با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیدادی سلیمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس کمیته امداد به شرایط کاری در کمیته امداد اشاره کرد و گفت: شرایط کاری در این نهاد قابل قیاس با هیچ کجا نیست.

وی ادامه داد: کمیته امداد به‌عنوان یک دستگاه پیشتاز در خدمت‌رسانی به محرومان و امورات نیازمندان قدم‌های مؤثری برداشته است.

صادقی به حجم بالای کار در کمیته امداد اشاره کرد و افزود: با توجه به حجم کاری که بر دوش امداد است متأسفانه با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان به دیدگاه اعتقادی حاکم بر مجموعه کمیته امداد اشاره کرد و گفت: توفیقات حاصل‌شده در این نهاد نیز نتیجه همین نگاه اعتقادی و عشق به خدمت گذاری است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کمیته امداد یکی از مجموعه‌های تأثیرگذار در حوزه اشتغال است هم‌چنین با توجه به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر مانع زدایی ها، هدف‌گذاری‌های خوبی در حوزه اشتغال محرومان در سال جاری توسط این نهاد انجام‌شده است.

صادقی خاطرنشان کرد: سال گذشته بالای ۱۰۰ درصد جذب منابع اشتغال در استان داشتیم که پیش‌بینی می‌کنیم با تلاش جهادی امسال نیز بتوانیم با جذب بالای تسهیلات اشتغال قدم‌های مؤثری در توانمندسازی محرومان برداریم.

وی بابیان اینکه سال گذشته 218 میلیارد تومان اعتبارات اشتغال دولتی و تبصره ۱۶ به کمیته امداد استان کرمان اختصاص داده شد ادامه داد: امسال نیز بیش از 500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال دولتی و تبصره ۱۶ به این نهاد اختصاص‌یافته که این تکلیف ما را سنگین‌تر کرده است و همکاران باید باکار و تلاش مضاعف در جهت جذب این اعتبارات و اشتغال مددجویان و محرومان تلاش کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از 13 هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد استان کرمان ایجادشده است.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید