دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۲۶۵۹
گزارشگر : ۹۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

برنامه‌ریزی ایجاد 1800 فرصت شغلی از طریق کاریابی

(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۴۴

ایجاد 1800 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از برنامه‌های این نهاد در سال جاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجیدمشهدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به تفاهم نامه همکاری فی مابین کمیته امداد و کانون مؤسسات کاریابی ومشاوره شغلی اظهارداشت: با همکاری رابطین کاریابی مقرر شد،طی سال جاری 1800 کاریابی پایدار برای مددجویان مستعد اشتغال با اعتباری بالغ بر37 میلیارد ریال اجرا شود.

وی توانمندسازی مددجویان را از برنامه‌های محوری در کمیته امداد دانست وگفت: کمیته امداد به‌منظور توانمندسازی و خودکفایی مددجویان و با توجه به نیازهای کارفرمایان و با ارائه آموزش‌های لازم در مراکز فنی و حرفه‌ای به مددجویان، اشتغال آموزش دیدگان را از طریق معرفی مستقیم به کارفرمایان و مؤسسات کاریابی و شرکت‌های خدماتی پیگیری می‌کند.

وی افزود: در سال گذشته تعداد 1024 مورد اشتغال از طریق معرفی به مراکز کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ایجادشده است.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد برای کارفرمایان بسته‌های تشویقی در نظر گرفته است ، گفت : این بسته‌ها شامل پرداخت حق بیمه به کارفرمایان و تسهیلات قرض‌الحسنه با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد می‌شود.

شایسته ذکر است ، کارفرمایان متقاضی نیروی کار می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین دفتر کمیته امداد نسبت به ارائه درخواست نیروی کار اقدام و ضمن مشارکت در امر خیر و خداپسندانه توانمندسازی مددجویان، از بسته تشویقی کاریابی این نهاد بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۶۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید