دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۸
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۲۶۷۳
گزارشگر : ۹۲
در 2 ماهه سال‌جاری صورت گرفت

کمک 4 میلیارد تومانی حامیان به ایتام اردبیلی

(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۱۸

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: حامیان «طرح اکرام» بیش از چهار میلیارد و 100 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در دو ماهه نخست سال‌جاری کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به کمک چهار میلیارد و 100 میلیون تومانی حامیان به فرزندان معنوی خود در دو ماهه نخست سال‌جاری، گفت: کمک‌های حامیان به صورت نقدی و غیرنقدی در اختیار ایتام و محسنین تحت حمایت قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه بخش مهمی از نیازهای اساسی فرزندان خانوار تحت حمایت با یاری حامیان برطرف می‌شود، افزود: کمک‌های حامیان و خیران موجب شکوفایی استعدادهای نهفته دانش‌آموزان تحت حمایت برای دستیابی به مقاطع بالاتر تحصیلی خواهد شد.
دشتی با اشاره به اینکه بیش از سه میلیارد و 400 میلیون تومان از کمک‌های حامیان به صورت نقدی به حساب ایتام و محسنین واریز شده است، بیان کرد: طرح اکرام یکی از طرح‌های موفق کمیته امداد است که در آن کمک‌های حامیان به صورت مستقیم و از طریق بانک‌های عامل به حساب ایتام و محسنین واریز می‌شود که این امر موجب افزایش اعتماد عمومی شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل به رشد 107 درصدی کمک‌های نقدی و غیرنقدی حامیان در دو ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال 1399 اشاره کرد و گفت: همواره شاهد افزایش کمک‌های مردمی به خانوار تحت حمایت هستیم که در سایه این کمک‌ها می‌توانیم خدمات بیشتری را به مددجویان ارائه کنیم.
وی با بیان اینکه 1900 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل هستند، افزود: بیش از 5400 نفر از فرزندان خانوار تحت حمایت نیز در قالب طرح «محسنین» قرار گرفته‌اند که حامیان یاری‌رسان آنها هستند.
دشتی با اعلام اینکه هم‌اکنون حدود 18 هزار حامی، حمایت از ایتام و محسنین تحت حمایت را بر عهده گرفته‌اند، گفت: تلاش داریم در قالب طرح اکرام از ظرفیت خیران و حامیان برای کمک به فرزندان خانوار تحت حمایت بهره‌مند شویم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به ستاد اکرام ایتام و محسنین واقع در کمیته امداد استان اردبیل و شهرستان‌های تابعه و همچنین ارسال عدد یک(1) به سامانه 3000333345 در طرح «اکرام ایتام و محسنین» ثبت‌نام کنند، گفت: همچنین خیران از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن 04533746200 نیز می‌توانند به جمع کثیر حامیان ایتام و محسنین استان اردبیل بپیوندند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید