دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۲۶۷۶
گزارشگر : ۴۴
در سال گذشته انجام شد؛

جذب 83 درصدی اعتبارات اشتغال در سیستان‌وبلوچستان

(پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۴۵

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: طی سال گذشته، در خصوص جذب اعتبارات در بحث اشتغال 83 درصد جذب منابع داشتیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان در دیدار با مدیر شعب بانک تجارت استان گفت: طی سال گذشته، در خصوص جذب اعتبارات در بحث اشتغال، اتفاق خیلی خوبی افتاد و 83 درصد جذب منابع داشتیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: در خصوص دو بانک توسعه تعاون و کشاورزی، جذب منابع ما صد درصدی بوده و از مجموع اعتبارات بانک تجارت نیز حدود 77 درصد آن جذب شد.

وی با اشاره به اینکه همدلی و همکاری نزدیکی بین بانک‌ها و مجموعه کمیته امداد در سطح استان وجود دارد، افزود: اگر همدلی و همراهی همه عزیزان نبود، این اتفاق بزرگ نمی‌افتاد و امیدواریم این حس همدلی، امسال نیز اتفاقات بزرگتری برای استان به همراه داشته باشد.

عبادی اظهار کرد: اعتبارات امسال ما یک جهش حدودا دو برابری داشته است، بنابراین اگر می‌خواهیم نتیجه مطلوبی برای استان به همراه داشته باشد، باید از همین امروز با تلاش و پشتکار، به جلو حرکت کنیم.

فریدون لکزائی، مدیر شعب بانک تجارت استان نیز در این دیدار بیان کرد: حجم پرونده‌ها گاهی آنقدر زیاد است که همکاران ما از کار اصلی خودشان بازمی‌مانند، با این حال، بر خود تکلیف می‌دانیم که در خصوص پرداخت تسهیلات همکاری کامل داشته باشیم.

تعداد بازدید : ۴۹۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید