دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۸:۲۴
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۲۶۸۲
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

تحقق 140 درصدی برنامه های توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان زنجان

(شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۲۴

از ابتدای سال جاری تاکنون 29 میلیارد ریال صدقه در استان زنجان جمع آوری شده استکه درمجموع کلی درآمد مشارکتهای مردمی که با تحقق 140درصدی برنامه های این حوزه از رشد110درصدی برخوردار گردیده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه ویدئو کنفراسی مسئولین زکات وطرح اکرام ایتام  ادارات شهرستانهای تابعه این نهاد گفت:باکمک همکاران ومشارکت مردم خوب استان زنجان اتفاقات خوبی  در کمیته امداد استان صورت گرفته است که تحقق 222درصدی بودجه تعهدی سال گذشته نشان از عملکردمناسب  کمیته امداد استان زنجان است.

وی با تاکید بر اینکه  توکل بر خدا ، حرکت وتلاش جهاد ی وانقلابی و مردمی سازی خدمات ، شفافیت در کار وشیشه ای نمودن آن در ارتقاء ضریب حضور ونفوذ وتحقق برنامه های امداد تاثیر گذار بوده است افزود:تحقق بالای 100درصدی مشارکت های مردمی در همه سرفصل های مختلف نشان دهنده جدوجهد وهمت بالای همکاران کمیته امداد استان زنجان وتوجه مردم عزیز وخیرین استان به عنوان بهشت خیرین بوده  است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از تحقق 140 درصدی برنامه های حوزه توسعه مشارکتهای مردمی این استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبردادوگفت: با اعتماد سازی واعتماد آفرینی که بالاترین سرمایه کمیته امداد است برنامه های حوزه مشارکتهای مردمی این نهاد 110 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه یکی از طرح های مهم اجرایی کمیته امداد استان زنجان در حوزه مشارکتهای مردمی جمع آوری صدقات بوده است افزود :  بر اساس آمارهای موجود علیرغم محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا و چالش های اقتصادی  با برنامه ریزی مناسب  وبکارگیری روشهای الکترونیکی میزان پرداخت صدقه توسط خیران زنجانی در در سال گذشته بیش از 30درصد رشد داشته است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان به افزایش میانگین سرانه ایتام وفرزندان محسنین  از ابتدای سالجاری اشاره کردوگفت:به همت خیرالن وحامیان نیکوکار زنجانی میانگین سرانه ایتام استان زنجان به بیش از یک میلیون و200هزار تومان افزایش یافته که نشان از همت این مجموعه دارد.

صفری با اشاره به اینکه منشور عملکردی کارگزاران محرومیت زدایی نظام در این نهاد با تکیه بر تفکر بسیجی، تلاش  و همت جهادی در حوزه خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت  است ، افزود: با همین نگاه  و در سایۀ جاری کردن گفتمان کار جهادی و حرکت انقلابی در حوزه خدمت رسانی به نیازمندان و با بهره گیری بیشتر از ظرفیت های مردمی به ویژه خیران ونیکوکاران  وهمت همکاران میانگین سرانه دریافتی محسنین به بیش از  300 هزار تومان افزایش یافته است .

مدیرکل کمیته امداد استان  با بیان اینکه نگهداشت حامیان طرح اکرام بسیار مهم است گفت:هنر ما در نگهداشت حامیان وخیران نیکوکار است وباید با برنامه ریزی مناسب  وارائه گزارشات شفاف حامیان غیر فعال را نیز به چرخه حمایت از ایتام برگردانیم وبا ایجاد فهم مشترک وارتقاءجریان سازی خیر واحسان در جهت ارتقای خدمات به محرومین وجامعه هدف تلاش کنیم .

وی با تاکید براینکه امدادگری حقیقتا مدرسه عشق است ادامه داد:میل انسان را مایل می کند وبازدید از منازل مددجویان به ویژه ایتام  ومشاهده اثرات خدمت در زندگی این عزیزان انگیزه انسان را در ادامه خدمت رسانی افزایش می دهد.

مدیر کل کمیته امداد در ابتدای جلسه به بحث انتخابات وحضور حداکثری مردم در این رویداد مهم اشاره کردوگفت:انتخابات نماد اقتدار کشور برای جامعه مصونیت بخش  است وحضور پرشور مردم امنیت جامعه رابیمه می کند  وهمه باید خود را مکلف وموظف به حضور در انتخابات بدانیم وبا تبعیت محض از مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) که در عمق بخشی به این نظام بی بدیل است حضور حداکثری را رقم بزنیم. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید