دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۲۶۸۵
گزارشگر : ۹۰
درسال جاری تا کنون انجام شد،

پرداخت 53 فقره کمک هزینه جهیزیه به مددجویان کمیته امداد مرکزی

(شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۰۶

تعداد 53 فقره کمک هزینه تأمین جهیزیه با اعتبار 795 میلیون تومان در سال جاری تا کنون از طریق هم افزایی مراکز نیکوکاری وخیریه‌ها به زوج‌های تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدرضا شایسته جو ، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه کمک به ازدواج جوانان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان می‌تواند در پایداری زندگی زوج‌های جوان و کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر باشد، اظهار داشت: پرداخت کمک هدیه ازدواج از اقدامات حمایت کمیته امداد به منظور کمک به زوج‌های تحت حمایت است.

وی افزود: تعداد 53 فقره کمک هزینه تأمین جهیزیه با اعتبار 795 میلیون تومان در سال جاری تا کنون از طریق هم افزایی مراکز نیکوکاری وخیریه‌ها به زوج‌های تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت شد.

وی ادامه داد: اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت، کمک هدیه ازدواج به فرزندان مددجو، ارائه خدمات مشاوره و دوره‌های آموزشی از اقدامات انجام شده توسط این نهاد در کمک به جوانان تحت حمایت بوده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان در پایان گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در تأمین جهیزیه نوعروسان با ستاد جهیزیه کمیته امداد مستقر در شهرستان‌ها همکاری کرده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید