دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۲۶۹۵
گزارشگر : ۷۷

131 دختر نیازمند در انتظار حمایت نیکوکاران

(شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۲۴

13 هزار و 757 دختر ایتام و محسنین با کمک حامیان طرح اکرام، از خدمات کمیته امداد برخوردار هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حمیدرضا طاهری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان همزمان با آغاز دهه کرامت، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر گفت: در حال حاضر 13 هزار و 757 دختر یتیم و محسنین تحت حمایت حامیان هستند که از این جمع 3 هزار و 379 نفر از ایتام و مابقی فرزندان محسنین هستند.

وی با بیان اینکه 91هزار حامی از فرزندان معنوی خود حمایت می کنند، ادامه داد: حامیان در دوماهه سال جاری، 14 میلیارد و 300 میلیون تومان به این فرزندان اهدا کردند.

حمیدرضا طاهری گفت: در این طرح، تعداد 45 هزار و 750 نفر حامی از تعداد 10 هزار و 162 نفر دختر کمتر از 18 سال حمایت می کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی اظهار داشت: در حال حاضر 131 نفر از دختران محسنین، فاقد حامی بوده و تنها از خدمات حمایتی این نهاد بهره می برند.

وی در پایان روش‌های مشارکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین را بیان داشت و افزود: علاقه‌مندان به حمایت از فرزندان اکرام می‌توانند به سایت  ekram.emdad.irمراجعه نموده و بعد از تکمیل مراحل و دریافت کد فعالسازی، وجه مدنظر خود را وارد کنند؛ لازم به ذکر است که به محض واریز حمایت نقدی، مبلغ مستقیما و بدون واسطه به حساب فرزند مشمول طرح منتقل می‌شود. همچنین افراد می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ در این طرح مشارکت و با حمایت مادی و معنوی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد در این امر خیر حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۷۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید