دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۳
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۲۷۰۸
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد ایلام :

برون سپاری خدمات مددکاری کمیته امداد ایلام در اولویت برنامه های این نهاد قرار دارد

(شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۵۳

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام با بیان اینکه برون سپاری خدمات مددکاری کمیته امداد ایلام در اولویت برنامه های این نهاد قرار دارد گفت: از سال گذشته تاکنون بخشی از خدمات کمیته امداد از جمله بخشهایی از خدمات مربوط به سالمندان برون سپاری شده و در حال فراهم کردن زیرساختهای لازم برای برون سپاری سایر خدمات مددکاری هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در دیدار با کارکنان کمیته امداد شهرستان چوار بیان کرد:
در موضوع برون سپاری مراکز نیکوکاری در اولویت همکاری هستند و تاکنون نیز پرونده های مددجویی بسیاری در اختیار این مراکز قرار گرفته است.
وی افزود: خدمت رسانی کمیته امداد ایلام به نیازمندان در سال ۹۹ دوبرابر سال قبل از آن بوده است و در سال ۱۴۰۰ نیز خدمت کمیته امداد به نیازمندان افزایش چشمگیری خواهد داشت.
وی تصریح کرد: اثر بخش بودن خدمات کمیته امداد همواره در اولویت و مورد توجه امداد بوده و تلاش ما این است که هر خدمتی که به جامعه مددجویی ارائه می شود تأثیرات ملموسی بر زندگی خانواده ها داشته باشد.
مدیرکل امداد استان ایلام  ادامه داد: محقق نمودن شعار سال در حوزه خدمت رسانی خصوصا در زمینه های تولید،اشتغال و مانع زدایی برنامه جدی امداد استان در سال جاری بوده و برای تحقق این مهم کارگروه‌های را در دفاتر امداد راه اندازی کرده ایم.
موسی نژاد افزود: چنانچه بخواهیم خدمات تآثیر گذار و ماندگاری به مردم ارائه دهیم همواره باید عملکرد خود را مورد ارزیابی و نظارت قرار دهیم.
در پایان این دیدار توسط مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از رئیس و کارکنان امداد چوار بخاطر  ارائه خدمات شایسته به مددجویان در ماه مبارک رمضان امسال تجلیل شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید