دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۸
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۲۷۱۰
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در سفر به شهرستان چوار:

نقش مراکز صنعتی چوار در کمک به نیازمندان و مددجویان ضعیف و ناچیز است/رساندن مددجویان به استقلال معیشتی اولویت مهم کمیته امداد ایلام

(شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۵۸

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام در سفر به شهرستان چوار و در دیدار با امام جمعه و فرماندار این شهرستان گفت: نقش مراکز صنعتی کلان و بزرگ در شهرستان چوار از جمله پتروشیمی و پالایشگاه گاز این شهرستان در کمک به نیازمندان و مددجویان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی ، بسیار ضعیف و ناچیز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد افزود: این پروژه های صنعتی با اینکه ظرفیت بسیار مهمی برای کاستن از سطح محرومیتها و کمک به نیازمندان هستند اما تاکنون از چنین ظرفتهای مهمی استفاده چندانی نشده است.
وی با بیان اینکه با وجود چند پروژه بزرگ صنعتی در شهرستان چوار اما سطح محرومیت ها و نیازمندی ها در این شهرستان همچنان زیاداست گفت: انتظار ما این است مراکز صنعتی چوار در کمک به نیازمندان مشارکت بیشتری داشته باشند.
مدیرکل کمیته امداد ایلام در ادامه به خدمات کمیته امداد شهرستان چوار به نیازمندان در ماه مبارک رمضان امسال اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امداد چوار در این زمینه و مشارکت دادن مردم نیکوکار در کمک به نیازمندان کارنامه قابل قبولی داشته است.
موسی نژاد تصریح کرد: از بهترین خدمات امداد چوار در ماه رمضان امسال طرح ایران همدل و اطعام مهدوی بود که در این مدت همه خانواده های مددجو در شهرستان چوار سبدهای غذایی و یا وعده های غذای گرم دریافت کردند.
وی ایجاد درآمد پایدار برای خانواده های نیازمند در راستای توانمندسازی و استقلال معیشتی خانواده ها و حفظ کرامت و عزت نفس این خانواده ها را از مطالبات مهم مقام معظم رهبری از کمیته امداد عنوان کردند و گفت: این مهم در سرلوحه فعالیتهای امداد در استان ایلام قرار گرفته است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید