دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۳۹
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۸۲۷۱۷
گزارشگر : ۱۰۲
معاون سیاسی امنیتی استانداری گفت:

توانمندسازی مددجویان امداد امری ضروری و لازم است

(یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۳۹

ثمینی در مراسم اهدای جهیزیه به مددجویان کمیته امداد لرستان گفت: توانمندسازی و شکوفایی استعداد مددجویان تحت حمایت امری ضروری و لازم است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمود ثمینی در مراسم اهدای جهیزیه به مددجویان کمیته امداد لرستان، ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت، اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی، انجام چنین اقدامات خیرخواهانه بسیار ارزشمند و قابل‌تقدیر است.
وی خاطرنشان کرد: در کنار اقدامات خوب انجام‌شده، امروزه توانمندسازی مددجویان امداد امری لازم است، چراکه با استفاده از ظرفیت‌های بالای نهفته در این افراد می‌توان ضمن شکوفایی استعدادها آن‌ها را نیز توانمند و خودکفا کرد.
ثمینی گفت: استعدادهای بسیار زیادی در افراد تحت حمایت نهفته است که باید با شناسایی و حمایت این افراد جهت توانمندسازی آنان اقدام شود.
وی بابیان اینکه حمایت از جوانان نهادهای تحت حمایت ضرورتی انکارناپذیر است اظهار داشت: بر اساس ضرورت جوان‌سازی جامعه باید شرایط زندگی جوانان تسهیل شود و جوانان به امر فرزند آوری ترغیب شوند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای کمک به امر ازدواج جوانان اشاره کرد و گفت: باید برنامه‌ریزی به‌گونه‌ای باشد که به تسهیل ازدواج جوانان، ترغیب و تشویق آن‌ها به ازدواج کمک کند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید