دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۵۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۲۷۲۰
گزارشگر : ۸۰
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین خبرداد؛

اجرای طرح مبلغان سلامت برای 400 مددجو

(یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۵۵

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون طرح مبلغان سلامت برای 400 مددجوی تحت حمایت اجرا شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسین قلی پور بیان کرد: حوزه معاونت فرهنگی کمیته امداد برای ارتقای وضعیت فرهنگی و اجتماعی ولی نعمتان تحت حمایت برنامه های مختلفی  دارد که طرح مبلغان سلامت یکی از برنامه های اجرا شده در این خصوص است.

وی ادامه داد: این طرح با هدف آشنایی خانواده های تحت حمایت با آموزه های دینی در مورد رعایت بهداشت جسم و روان، حفظ سنت ها و آئین های مذهبی و شعائر اسلامی، تبلیغ و گسترش فرهنگ و ارزش های اسلامی و دینی در جامعه، پاسخ به شبهات دینی، ایجاد نشاط و شادابی میان خانواده ها، ارتقای آگاهی  توانایی جوانان و خانواده ها برای اعتلای زندگی بهتر با شناخت بیشتر و رفتارهای آگاهانه برگزار می شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد:  دانش افزایی، مهارت آموزی و تغییر نگرش مثبت در ایام مقابله با ویروس کرونا در کنار توانمندسازی فکری و شکوفایی استعدادهای گروه های هدف به خصوص جوانان و همچنین تقویت رشد ایمانی و اعتقادی آنان در کنار یافتن روش های مختلف برای تبلیغ ارزش ها از طریق همکاری با دیگر نهادهای انقلابی و تبادل نظر و تجارب فی مابین از رویکردهای برگزاری این طرح است.

وی عنوان کرد: جامعه هدف برگزاری این طرح ، خانواده های دارای آسیب، خانواده های دارای دانش آموز، خانواده های طلاق و خانواده های دارای فرزندان در شرف ازدواج هستند.

قلی پور خاطرنشان کرد: این طرح به صورت سیار در منزل مددجویان انجام می گیرد و آموزش های پزشکی در کنار آموزش های فرهنگی و دینی به مددجویان ارائه می شد.

وی یادآورشد: از ابتدای سال جاری تاکنون طرح مبلغان سلامت برای 400 مددجوی تحت حمایت اجرا شده است.

تعداد بازدید : ۴۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید