دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۵۱
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۲۷۵۹
گزارشگر : ۹۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع):

کمیته امداد یاور محرومان اردبیلی در روزهای سخت است

(سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۵۱

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در روزهای سخت و به خصوص شرایط خاص کرونایی، کمیته امداد همواره یاور فقرا و مستمندان جامعه است که در طول این مدت خدمات ارزنده‌ای به ولی‌نعمتان نیازمند ارائه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام نجات فیاضی در جلسه بصیرت‌افزایی و روشنگری که با حضور مددکاران کمیته امداد استان اردبیل با رعایت موازین بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد، گفت: کمیته امداد همواره در روزهای سخت یاور محرومان و مستضعفان جامعه است تا بخشی از مشکلات اساسی آنها را مرتفع سازد.
وی با اشاره به اینکه در شرایط خاص کرونایی قرار گرفته‌ایم که خانوار بی‌بضاعت جامعه با گرفتاری‌های بسیاری روبه‌رو هستند، بیان کرد: امام خمینی(ره) در روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی، کمیته امداد را بنا نهاد تا همواره یاریگر محرومان و مستضعفان جامعه باشد.
حجت‌الاسلام نجات فیاضی با بیان اینکه کمیته امداد استان اردبیل نقش بسزایی در توانمندسازی و دستگیری از اقشار آسیب‌پذیر ایفا می‌کند، افزود: همواره محرومان جامعه چشم امید به کمیته امداد دارند تا بار مشکلات خود را به حداقل برسانند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اعلام اینکه افزایش همدلی در یاری‌رساندن به نیازمندان نتایج بسیار ارزنده‌ای را به دنبال خواهد داشت، گفت: هرچقدر کمک‌های خیران بیشتر شود به همان میزان امدادرسانی به مددجویان تسریع و تسهیل خواهد شد.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش‌رو و تلاش برای حضور حداکثری مردم، بیان کرد: همه باید یکدیگر را به شرکت در انتخابات تشویق کنیم تا مانند همیشه شاهد جمهوری اسلامی سربلند و سرافراز باشیم.
حجت‌الاسلام نجات فیاضی با بیان اینکه دشمنان درصدد مشارکت پایین هستند، افزود: همچون سنوات گذشته بار دیگر نشان خواهیم داد که همچنان در صحنه هستیم و از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد.
در ادامه این جلسه، حسین دشتی، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه خدمات این نهاد بر اساس سیستم نیازسنجی به خانوار تحت حمایت ارائه می‌شود، بیان کرد: خدمات حمایتی کمیته امداد با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی به خانوار تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر ارائه می‌شود.
وی با بیان اینکه حدود 42 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند، افزود: مددکاران خانواده با ارائه خدمات حمایتی، تلاش مضاعفی را برای ارتقای رفع مشکلات اساسی و توانمندسازی مددجویان به کار می‌گیرند.
دشتی با اشاره به اینکه ارتقای شاخص‌های معیشتی منجر به اشتغال‌زایی مددجویان خواهد شد، اعلام کرد: باید بستری فراهم شود که از ظرفیت خیران به منظور تأمین مسکن، جهیزیه، درمان و نیازهای تحصیلی مددجویان بهره‌مند شویم تا شاهد هموارتر شدن مسیر خودکفایی آنها باشیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه خانوار تحت حمایت این نهاد همواره در برنامه‌ها و مناسبت‌های ملی و مذهبی حضور چشمگیری دارند، گفت: انتخابات در پیش‌ است و همچون سنوات گذشته مددجویان اردبیلی نیز بار دیگر به صحنه خواهند آمد.

آلبوم مرتبط
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید