دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۲۷۶۶
گزارشگر : ۱۰۰
قنبر موسی نژاد در نشست شورای پرسنلی امداد شهرستان ایوان:

توانمندسازی راهبرد مهم کمیته امداد در سال 1400 /برنامه های کمیته امداد ایلام برای برون سپاری خدمات مددکاری

(سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۰۵

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: توانمندسازی یکی از راهبردهای اصلی و مهم کمیته امداد ایلام در سال جاری است و در این زمینه هدف گذاری دقیق صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در نشست شورای پرسنلی کمیته امداد شهرستان ایوان با عنوان اینکه هر خدمت و کمکی که برای ارائه به مددجویان و نیازمندان در نظر گرفته می شود باید با هدف توانمندسازی آنان باشد گفت: توانمندسازی به عنوان یک راهبرد مهم و یک گفتمان ضروری و تحول آفرین برای خانواده ها در دستورکار کمیته امداد قرار گرفته است و یکی از خروجی های مهم امداد است.
موسی نژاد تصریح کرد: برون سپاری خدمات مددکاری کمیته امداد به عنوان یک راهبرد در چند زمینه مهم هدف گذاری شده و در حال فراهم نمودن زیرساختهای اینکار هستیم و بخشی از این برون سپاری نیز انجام گرفته که مراکز نیکوکاری یکی از ظرفیتهای مهم برای  برون سپاری در نظر گرفته شده اند.
وی در ادامه به هدفمندی همه خدمات امداد به نیازمندان اشاره کرد و گفت: در ادامه این هدفمندی ها درآمدهای ناشی از مشارکت‌های مردمی خصوصا درآمدهای مربوط به طرح اکرام و کمکهای حامیان به ایتام باید به صورت مدیریت شده و با نظارت  امداد هزینه شوند تا منجر به توانمندی شود.
مدیرکل کمیته امداد ایلام در ادامه به آسیب شناسی و نظارت بر  عملکردها اشاره کرد و گفت: آسیب شناسی فعالیتهای گذشته امداد باعث بهبود خدمات و شناسایی نقاط قوت و ضعف ما در خدمت رسانی خواهد شد و باید همواره مد نظر باشد.
موسی نژاد همچنین به موضوع انتخابات اشاره کرد و با بیان اینکه برگزاری یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری خواست مقام معظم رهبری و نظام است تأکید کرد: وظیفه همه ما است که ضمن رعایت بی طرفی زمینه حضور حداکثری مردم و حضور آنها در پای صندوق های اخذ رأی را فراهم کنیم.
در پایان این نشست از کارکنان امداد شهرستان ایوان بخاطر ارائه خدمات شایسته به نیازمندان در ماه مبارک رمضان امسال با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید