دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۲۷۸۵
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات تضمین کننده استقلال و عزت میهن اسلامی است

(چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۰۵

مجید مومنی، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی طی صدور بیانیه ای همه آحاد مردم بالاخص ولی نعمتان تحت حمایت این نهاد را به حضور پرشور و گسترده در پای صندوق های رای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه سال 1400 دعوت کرد.

در متن این بیانیه آمده است:
در آستانه برگزاری انتخابات سرنوشت ساز هستیم،انتخاباتی که تضمین کننده جمهوریت، استقلال و عزت میهن اسلامی است.مردم آزاده و سربلند ایران که از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون، با حضور مؤمنانه و آگاهانه خود در انتخابات، اراده استوار خود را در پاسداری از دستاوردهای گرانسنگ انقلاب اسلامی در پیش چشم جهانیان به تماشا گذاشته و برای ایران افتخار و عظمت آفریده‌اند، بار دیگر در این آوردگاه سرنوشت ساز به صحنه می‌آیند تا با ایفای رسالت ملی و دینی خود، حماسه‌ای دیگر بیافرینند.
حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات پیش رو، پیروی از خط امام (ره)، لبیک اجابت به رهبر فرزانه انقلاب، و تجدید میثاق با شهیدان به خون خفته انقلاب اسلامی است. این حضور شکوه آفرین، گامی بلند در مسیر تحکیم و تثبیت جمهوری اسلامی و خنثی کننده توطئه‌های شومی است که دشمنان قسم خورده این مرز و بوم برای به زانو در آوردن ملت ایران طراحی کرده‌اند. چنان که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) نیز فرمودند: «انتخابات در کشور بسیار مهم است، هم از جنبه خارجی، هم داخلی. از جنبه داخلی یک نوسازی در کشور صورت می‌گیرد و افراد تازه نفسی و پرانگیزه وارد کار می‌شوند و در دستگاه اجرایی کشور یک نوسازی صورت می‌گیرد و نفس تازه‌ای به دستگاه اجرایی داده می‌شود. از جهت وجهه خارجی هم انتخابات و مشارکت مردم نشان دهنده اقتدار ملی است «.
گام دوم بعد از حضور در پای صندوق های رأی، انتخاب اصلح است و مصداق های اصلح در کلام رهبر معظم انقلاب ذکر شده است که عمده آن، عدالت محوری، ولایتمداری، ساده زیستی، عملگرایی، جوانگرایی،توجه به محرومین و تلاش خالصانه و مخلصانه است .
خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی به عنوان نهادی برآمده از بطن انقلاب،از ملت فهیم ایران اسلامی می خواهد با حضور باشکوه ، پرشور و آگاهانه خود در پای صندوق‌های رأی حماسه دیگری را خلق و با نمایش آمادگی، اتحاد، همدلی، ولایت‌پذیری و بصیرت‌شان عطیه الهی مردم سالاری دینی را حفظ و حراست نمایند.تعداد بازدید : ۳۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید