دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۶
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۲۷۸۶
گزارشگر : ۷۸

توزیع بیش از 90 دستگاه کولرآبی به مددجویان زلزله‌زده گرمه و جاجرم

(چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع بیش از 90 دستگاه کولرآبی بین مددجویان آسیب‌دیده از زلزله در شهرستان‌های گرمه و جاجرم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه اکنون 90 خانوار مددجوی آسیب‌دیده از زلزله در چادرها ساکن هستند، افزود: با توجه به فصل گرما این کولرها با کمک خیران تهیه و امروز بین این مددجویان توزیع شد.
وی ارزش کولرهای آبی تهیه‌شده را 110 میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: 50 دستگاه کولر به خانوارهای مددجوی شهرستان جاجرم و 40 دستگاه نیز به مددجویان شهرستان گرمه اهداشده است.
وی همچنین به توزیع 600 بسته معیشتی بین خانوارهای آسیب‌دیده این دو شهرستان اشاره کرد و افزود: این بسته‌ها نیز با کمک خیران تهیه‌شده و امروز بین نیازمندان توزیع شد.
وی ارزش هر بسته‌های معیشتی را 400 هزار تومان برشمرد و گفت: 500 بسته به خانوارهای زلزله‌زده گرمه و 100 بسته نیز بین خانوارهای شهرستان جاجرم توزیع‌شده است.
وی گفت: پیش‌ازاین نیز 810 بسته معیشتی شامل اقلام خوراکی به ارزش 283 میلیون تومان و هفت هزار پرس غذای گرم نیز به ارزش 187 میلیون تومان بین این خانوارها توزیع‌شده است.

 

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید