دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۷ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۴۶۴۷
گزارشگر : ۹۲
قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل:

زنگ «شور عاطفه‌ها» در مدارس استان اردبیل نواخته شد

زنگ «شور عاطفه‌ها» در مدارس استان اردبیل نواخته شد
(چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۳۳

قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل گفت: زنگ «شور عاطفه‌ها» همزمان با سراسر کشور در مدارس استان اردبیل نواخته شد تا دانش‌آموزان نیکوکار کمک‌های خود را به همنوعان نیازمند خود اهدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، بهروز زلالی در حاشیه این مراسم که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، روسای مدارس، خیران و جمعی از دانش‌آموزان بر اساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در دبیرستان سبلان برگزار شد، گفت: «شور عاطفه‌ها» با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت برگزار می‌شود تا آنها نیز بتوانند بی‌دغدغه و با آرامش خاطر به تحصیل بپردازند.
وی با اشاره به اینکه مرحله نخست «شور عاطفه‌ها» در 20 شهریور ماه سال‌جاری برگزار شد و اکنون در مرحله دوم این مراسم قرار گرفته‌ایم، بیان کرد: از ابتدای اجرای این طرح تا کنون خیران بیش از سه میلیارد و 600 میلیون تومان کمک کرده‌اند که امیدواریم با کمک‌های هرچه بیشتر بتوانیم بخش مهمی از نیازهای اساسی دانش‌آموزان تحت حمایت را برطرف کنیم.
زلالی با اعلام اینکه 13 هزار و 500 دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد قرار دارند، افزود: فرزندان خانوار تحت حمایت برای ادامه تحصیل نیازمند کمک‌های سخاوتمندانه مردم نیکوکار استان هستند تا بتوانند آینده‌ای روشن را برای خود رقم بزنند.
قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ نیکوکاری در بین کودکان و نوجوانان از دیگر اهداف برگزاری «شور عاطفه‌ها» است، گفت: این طرح در سال‌جاری با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» برگزار شده است که دانش‌آموزان خیر نیز به طور قطع همچون سنوات گذشته به یاری همنوعان بی‌بضاعت خود خواهند شتافت.
وی با بیان اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری کلاس‌های درس به صورت غیرحضوری و مجازی صورت می‌گیرد، افزود: گوشی همراه و تبلت مهم‌ترین نیاز دانش‌آموزان مستمند محسوب می‌شود که با یاری خیران تلاش داریم این نیاز اساسی را رفع کنیم.
زلالی با اعلام اینکه طرح «شور عاطفه‌ها» تا 11 مهر ماه سال‌جاری ادامه دارد، بیان کرد: ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت جامعه کد آنی‌پرداخت #045*8877* و شماره کارت 6037997950030552 است که خیران به سادگی می‌توانند کمک‌های خود را به آنها اهدا کنند.

آلبوم مرتبط
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۹۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید