دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۶ آبان ۱۴۰۰ / ۰۹:۳۸
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۵۵۹۵
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

ثبت پیشنهادات مردم نیکوکار استان اردبیل در سامانه «نظام پیشنهادات» کمیته امداد

ثبت پیشنهادات مردم نیکوکار استان اردبیل در سامانه «نظام پیشنهادات» کمیته امداد
(چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰) ۰۹:۳۸

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: سامانه «نظام پیشنهادات» به آدرس pishnahadat.emdad.ir به منظور بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات مردمی راه‌اندازی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به راه‌اندازی سامانه «نظام پیشنهادات»، گفت: مردم خیر، اساتید دانشگاه، فرهیختگان، هنرمندان، ورزشکاران، دانشجویان، اصناف و سایر آحاد مختلف جامعه می‌توانند با مراجعه به آدرس pishnahadat.emdad.ir نظرات و پیشنهادات خود را ثبت کنند.
وی با بیان اینکه کمیته امداد همواره تلاش دارد با استفاده از ابزار و تجهیزات نوین در امر یاری‌رسانی به محرومان گام بردارد، افزود: این سامانه خواهد توانست مسیر خدمت‌رسانی به فقرا را هموارتر کرده و به توانمندسازی آنها کمک کند.
دشتی ضمن دعوت از تمامی مردم نیکوکار استان برای ثبت پیشنهادات خود در این سامانه، بیان کرد: هر پیشنهاد می‌تواند زمینه‌ساز فعالیت‌های گسترده‌ به منظور مرتفع ساختن نیازهای اساسی مستمندان شود که نباید از این مهم دریغ کرد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه همه پیشنهادات مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: پیشنهادهای برتر، از طریق لوح سپاس و پاداش نقدی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
وی با بیان اینکه استفاده از نظرات مردم و کارشناسان به بهبود امور خدمت‌رسانی می‌انجامد، افزود: این امر موجب می‌شود تا به صورت هدفمندتر به یاری ولی‌نعمتان بشتابیم و به خودکفایی آنها کمک کنیم.
دشتی با اشاره به اینکه تحقق «امداد هوشمند» از دیگر اهداف مهم این سامانه است، بیان کرد: پیشنهادات مردمی به توسعه و پیشبرد برنامه‌های کمیته امداد و همچنین ارائه راهکارهای مناسب برای ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و کیفیت‌بخشی خدمات معیشتی و فرهنگی، کمک خواهد کرد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید