دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ دی ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۶۵۴۰
گزارشگر : ۹۲
طی 9 ماهه سال‌جاری صورت گرفت

پرداخت 23 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان اردبیلی

پرداخت 23 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان اردبیلی
(یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰) ۰۸:۴۳

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: بیش از 23 میلیارد و 185 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در 9 ماهه سال‌جاری توسط «صندوق امداد ولایت» به مددجویان تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه توسط «صندوق امداد ولایت» بیش از 23 میلیارد و 185 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در سال‌جاری پرداخت شده است، گفت: کمیته امداد با راه‌اندازی «صندوق امداد ولایت» در تلاش است علاوه بر ترویج بانکداری اسلامی و فرهنگ قرض‌الحسنه، به فقرا و محرومان نیز در رفع مسائل زندگی کمک کند.
وی با اعلام اینکه 2710 نفر از مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند از تسهیلات قرض‌الحسنه «صندوق امداد و لایت» بهره‌مند شده‌اند، بیان کرد: این تسهیلات به طور کاملا قرض‌الحسنه و با اقساط بلند مدت به مددجویان اعطا می‌شود تا آنها بتوانند بر گرفتاری‌های خود فایق آیند.
دشتی خواستار سپرده‌گذاری خیران و نیکوکاران در «صندوق امداد ولایت» شد و افزود: با افزایش سپرده‌گذاری در این صندوق، تعداد نیازمندان بیشتری می‌توانند از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه تسهیلات مسکن، تسهیلات اشتغال و خودکفایی، تسهیلات حمایتی و تسهیلات کارگشایی از جمله خدمات این صندوق به محرومان جامعه است، گفت: اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه راهگشای بسیاری از مشکلات خانوار بی‌بضاعت است که با یاری نیکوکاران خواهیم توانست بیش از پیش به نیازمندان کمک کنیم.
وی با بیان اینکه صدقه یک برابر و قرض‌الحسنه 18 برابر ثواب دارد، اعلام کرد: با ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه درصدد هستیم بخش مهمی از نیازهای اساسی خانوار تحت حمایت را رفع کنیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید