دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ دی ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۹
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۶۶۲۵
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

910 نوعروس نیازمند اردبیلی راهی خانه بخت شدند

910 نوعروس نیازمند اردبیلی راهی خانه بخت شدند
(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۳۹

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: 910 سری جهیزیه در طول 9 ماهه سال‌جاری به نوعروسان تحت حمایت اهدا شد تا بی‌دغدغه و با آرامش خاطر زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه در اجرای مرحله چهارم رزمایش ایران همدل با کمک‌های خیران و نیکوکاران در تامین جهیزیه، 910 نفر از نوعروسان تحت حمایت در 9 ماهه سال‌جاری راهی خانه بخت شده‌اند، بیان کرد: 15 میلیارد و 100 میلیون تومان به منظور تامین جهیزیه مناسب برای نوعروسان تحت حمایت هزینه پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه پنج قلم کالای اساسی برای نوعروسان تهیه شده است، افزود: یخچال، اجاق گاز، لباس شویی، تلویزون و جارو برقی به آنها اهدا شد تا بتوانند به سادگی زندگی مشترک خود را شروع کنند.
دشتی به اهدای 960 دستگاه بخاری و 820 دستگاه آبگرمکن اشاره کرد و گفت: امیدواریم با کمکهای خیران ونیکوکاران بتوانیم نیازهای اساسی خانوار تحت حمایت را برطرف کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه تمامی جهیزیه‌های اهدایی از اجناس باکیفیت ایرانی تهیه شده است، بیان کرد: این امر به جهش تولید و حمایت از کالای ایرانی نیز کمک می‌کند که امیدواریم در آینده بیش از پیش شاهد چنین اقداماتی باشیم.
وی ضمن قدردانی از مسئولان، خیران، مراکزنیکوکاری و موسسات خیریه که با فعالیت‌های خداپسندانه خود موجب ازدواج آسان جوانان می‌شوند، اعلام کرد: هم‌اکنون 230 نوعروس نیز پشت نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند که با یاری نیکوکاران درصدد رفع مشکلات آنها هستیم.
دشتی با اشاره به حمایت‌های کمیته امداد برای ازدواج مجدد بانوان تحت حمایت و ارائه مشاوره‌های لازم توسط مددکاران و مشاوران خانواده، بیان کرد: 100 نفر از بانوان تحت حمایت نیز که در شرف ازدواج مجدد هستند پشت نوبت دریافت جهیزیه قرار گرفته‌اند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه با همکاری و همیاری‌های گسترده‌تر می‌توانیم به زوج‌های جوان کمک‌کنیم تا ساده‌تر بتوانند زندگی مشترک خود را آغاز کنند، گفت: تلاش داریم با تهیه وستیل ضروری و اجناس مرغوب ایرانی، کام نوعروسان تحت حمایت شیرین‌تر شده و آنها با شادکامی زندگی مشترک‌شان را آغاز کنند.
وی با اشاره به اینکه همواره شاهد گسترش کمک‌های مردمی به کمیته امداد استان اردبیل هستیم، اعلام کرد: در سایه این اقدامات خیرخواهانه می‌توانیم خدمات کیفی‌تری را به خانوار تحت حمایت و به خصوص نوعروسان نیازمند ارائه کنیم.
آلبوم مرتبط
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید